GTA San Andreas Multiplayer Modu SA-MP İndir


GTA San Andreas Multiplayer Modu SA-MP


Hızlı Bakış
Ad: GTA San Andreas Multiplayer & Online Modu – SA-MP Yaması
Çıkış Tarihi: 20 Haziran 2008
Platform: Bilgisayar
İşletim Sistemi: Windows
Sürüm: v0.3.7
Geliştirici: SA-MP
Yayımcı: SA-MP
Kurulum Türü: Setup
Dosya Boyutu: 15.5 MB

Genel Bakış
GTA San Andreas Multiplayer & Online Modu Nedir?
GTA San Andreas SA-MP Multiplayer & Online modu, arkadaşlarınızla veya tanımadığınız oyuncularla, online (çevrimiçi) GTA San Andreas oynamanızı sağlayan bir eklentidir. Bu eklenti ile GTA San Andreas oyununu çok daha zevkli bir hale getirebilirsiniz.
Öyle ki, arkadaşlarınızla birlikte toplanıp bir çete kurabilir ve diğer çetelerle mücadele edebilirsiniz. Veya modifiye ettiğiniz aracınızla yarışmalara katılabilir veya kendiniz yarışamalar düzenleyebilirsiniz. Ve bunun gibi birçok eğlenceli macera…
Tüm bu güzel deneyimleri yaşarken, oyunda istediğiniz çevrimiçi karakterle chat (sohbet) edebilirsiniz. Eğer GTA San Andreas oyununu seviyorsanız, aktif olarak gelişen ve güncellenen bu modu, arkadaşlarınızla birlikte denemenizi mutlaka tavsiye ederim.
 
GTA San Andreas Multiplayer & Online Modu Nasıl Kullanılır?
Bu modu kullanabilmeniz için bilgisayarınızda GTA San Andreas oyununun kurulu olması gerekmektedir. Bilgisayarınızda GTA San Andreas kurulu değilse, web sitemizden indirip kurun. Daha sonra ise setup halindeki multiplayer modunu indirip basitçe kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
GTA San Andreas Multiplayer & Online Modunu Ücretsiz Kullanabilir Miyim?
Evet. GTA San Andreas Multiplayer & Online Modu ücretsizdir. Ücretsiz olarak indirip dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Yama Gereksinimleri

Oyun: GTA San Andreas


Tanıtım Videosu


İndirme Seçenekleri

0 yorum:

Yorum